Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Vivian

Numer telefonu : 86-135-3550-2470

WhatsApp : +8613535502470

Free call
Shenzhen Wiikk Technology Co., Ltd

Shenzhen Wiikk Technology Co., Ltd

Spraw, by reklamy wykraczały poza wyobraźnię.

  • Shenzhen Wiikk Technology Co., Ltd
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: WIIKK Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 5 million-10 million Rok założenia: 2012
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

profil firmy

WIIKK to firma, która połączyła pomysł i nowe narzędzie, aby uczynić branżę reklamową kreatywną i atrakcyjną.

Prowadzimy branżę wyświetlania od wprowadzania 2D do obszaru 3D.

WIIKK został założony w 2012 roku, od tego czasu skupiamy się na spinningowej technologii LED. Po ciężkiej pracy nad badaniami i rozwojem z powodzeniem opracowaliśmy wiele technologii, aby umożliwić wyświetlanie hologramu z efektem 3D. W ciągu ostatnich kilku lat otrzymaliśmy wiele patentów na naszą technologię.

Siedziba główna znajduje się w Shenzhen, powszechnie uważana za chińską Dolinę Krzemową. WIIKK ma wielu utalentowanych inżynierów i doświadczonych pracowników, produkujemy i dostarczamy najlepszy produkt na rynek.
Dzięki naszej technologii będziemy reklamować ponad twoją wyobraźnię.

Kultura przedsiębiorstwa

W oparciu o innowacyjność, najpierw klienta, jakość najpierw.

Historia

Shenzhen WIIKK Technology Co., Ltd

Pewnej nocy latem 2012 r. Trzech młodych ludzi zmęczyło się ciągłym naśladownictwem i postanowiło założyć własną firmę, aby uczynić światową markę najnowocześniejszych, super cool, inteligentnych komercyjnych produktów używanych. Teraz zbliżamy się do tego celu.  

Prezentowany hologram, który pojawił się na rynku w październiku 2016 r., Wprowadził na rynek tylko przez trzy miesiące, produkty sprzedawane na całym świecie ze wszystkimi dobrymi recenzjami i przemawiał wysoko przez klientów, musimy mieć oko na rozwój nowa gerneracja pasująca do rynków.

Usługa

Usługa firmy

WIIKK jest firmą, która bierze na siebie silną odpowiedzialność za wszystkich naszych partnerów, nie możemy powiedzieć, że nigdy nie mamy żadnych problemów z jakością, kiedyś, odpowiedź i rozwiązanie jest powodem, dla którego nasz partner stoi z nami.

Chcemy być podwójni, być silniejsi razem. Dołącz do nas, będziesz kochać pracę z nami.

CZEKAMY NA CIEBIE .

Nasz zespół

Zespół firmy

Intensywnie koncentrujemy się na bezpieczeństwie, szacunku i dobrym samopoczuciu upoważnionych pracowników

  • Szanować innych
  • Rzuć wyzwanie sobie i sobie nawzajem
  • Obejmuj różnorodność i współpracuj
  • Buduj silne więzi i baw się dobrze

Zespół zarządzający ----- Dobrze znany fundator

Pan Ma ma 15-letnie doświadczenie w wyświetlaniu diod LED, założył Wiikk w 2012 r., Przewodzi wysoko wykwalifikowanemu zespołowi badawczo-rozwojowemu i zespołowi produkcyjnemu, zapewnił rozwiązania do wyświetlania ludzi wykraczające poza wyobraźnię, a czołowy zespół marketingowy wdrożył rozwiązanie marketingowe w trybie online + off-line pełne pokrycie, wygraj 100+ milionów sprzedaży w 2017 roku.

R&D ---- Projektowanie i rozwój

Wierzymy, że innowacyjność i tworzenie to podstawowa produktywność, Wiikk jest dobrze znaną firmą z branży zaawansowanych technologii, mamy innowacyjny zespół R&D z ponad 10 talentami, koncentrujemy się na zaawansowanym rozwoju wyświetlaczy hologramowych, ponad 10+ projektach patentowych.

Marketing ---- on line + off line

Doświadczony zespół marketingowy, 50+ talentów, oferujący na czas 、 globalny serwis internetowy, różnorodny język dostępny, chiński / angielski / Hiszpański / Japeński...etc

Manufacutring ---- Produkcja i magazyn, ERP +

Umiejętny zespół produkcyjny z 6-letnim doświadczeniem w produkcji wyświetlaczy obrotowych, najlepszą gwarancją jakości i wydajności, zintegrowanym systemem ERP gwarantującym OTD.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

sales02@wiikk.com
+8613535502470
vivian19862009
vivian19862009@hotmail.com
86-13535502470